Uitslagen wereldkampioenschappen 2003 Schiltigheim, Frankrijk


1er Kunstradfahren Frauen

Plaats
Sporter
Land
Opgegeven
Uitgereden
Astrid Ruckaberle GER 339,00 330,25
Corinna Hein GER 337,20 325,89
Martina Stépankova CZE 340,60 314,39
4 Denise Boller AUT 334,20 312,91
5 Aurélie Durand FRA 320,40 306,38
6 Daniela Metelko-Micheluzzi AUT 328,60 304,61
7 Michaela Weber SUI 316,00 297,55
8 Anna Bochnia POL 316,00 296,97
9 Andrea Petrickova CZE 317,40 293,99
10 Amandine Rach FRA 310,00 293,93
11 Anita Kälin SUI 326,20 292,90
12 Maya Bovendaerde BEL 306,00 286,57
13 Antonja Maric CRO 306,00 286,33
14 Horii Kasumi JPN 291,00 268,49
15 Onodera Chiharui JPN 290,00 268,49
16 Kim van Dijk NED 301,60 266,93
17 Kimberley Deschroodere BEL 293,40 266,19
18 Veronika Grözer HUN 285,00 265,52
19 Ellen Hendrix NED 291,00 263,98
20 Rachel Yu Lock Chee HKG 284,80 259,93
21 Andrea Raczko HUN 260,00 257,03
22 Ho Yee Mui HKG 276,20 255,89
23 Sok Mui Kuan MAC 275,00 253,37
24 Ewelina Biniek POL 266,20 246,66
25 Erzsebet Szokol SVK 254,60 240,37
26 Krisztina Lengyel SVK 264,60 235,71
27 Weng Cheng Lou MAC 250,00 230,68
28 Natalia Baleha UKR 238,60 229,29
29 Andrea Varyu UKR 239,40 228,20


1er Kunstradfahren Männer

Plaats
Sporter
Land
Opgegeven
Uitgereden
Martin Rominger GER 349.60 345.97
Robin Hartmann GER 340.20 335.57
Arnost Pokorny CZE 344,00 330.07
4 Milan Krivanek CZE 333.20 327.17
5 Ivan Do-Duc FRA 333.60 309.61
6 Reto Zelleweger SUI 324.20 304.88
7 Samuel Yu Sum Yee HKG 316.80 294.60
8 Kenneth Daeninck BEL 324.20 293.95
9 Gery Covent BEL 316.20 289.69
10 Cheong Wong Hang MAC 305.00 288.51
11 Olivier Giroudon FRA 319.20 287.37
12 Harry Yu Hok Yee HKG 301.60 285.77
13 Manuel Frick AUT 291.00 281.10
14 Thomas Lins AUT 293.20 278.98
15 Bram van Gessel NED 289.20 277.10
16 Saura Hiroyuki JPN 294.20 270.95
17 Tamas Varga HUN 285.80 266.99
18 José Lou Antonio MAC 267.80 256.77
19 Ashida Shiro JPN 277.60 252.85
20 Dahlan Mohd. Zikri MAL 265.60 248.50
21 Marton Matyoka HUN 269.60 245.76
22 Andrash Fizehi UKR 248.00 244.84
23 Stepan Heytsi UKR 245.20 235.76
24 Magyarics Ferenc SVK 242.40 230.24
25 Pierre Bernier CAN 226.00 210.40


2er Kunstradfahren Frauen

Plaats
Sporters
Land
Opgegeven
Uitgereden
Carolin Ingelfinger / Katja Knaack GER318,00293,30
Nadine Wöhler / Katharina Urban GER317,20292,43
Andrea Petrickova / Iva Valesova CZE297,00281,17
4 Eliane Zeller / Petra Storchenegger SUI305,40281,09
5 Laetizia Stahel / Seraina Stahel SUI304,20276,89
6 Maya Bovendaerde / Tatika Bovendaerde BEL275,60261,00
7 Marie Ulrich / Nathalie Wallior FRA278,60260,36
8 Rachel Yu Lok Chee / Yu Sum Tsang HKG257,20248,72
9 Ho Yee Mui / Wai Man Lo HKG257,00247,50
10 Anne Ulrich / Audrey Erndt FRA278,60247,02
11 Carolien Kootstra / Yvonne Jansen NED258,40243,50
12 Nikolet Büzer / Zsavet Varga HUN258,60238,07
13 Dora Megyesi / Kinga Szakaly HUN249,80233,47
14 Erzsebet Szokol / Kinga Bezur SVK252,60233,27
15 Anna Bochnia / Ewelina Biniek POL248,00233,09
16 Sok Mui Kuan / Weng Cheng Lou MAC245,00231,27
17 Natalia Baleha / Andrea Varyu UKR227,80219,63


2er Kunstradfahren Männer

Plaats
Sporters
Land
Opgegeven
Uitgereden
Simon Altvater / Nico Kunert GER332.00321.85
Heiko Rauch / Michael Rauch GER326.40316.40
Kamil Bartunek / Petr Bartunek CZE296.00290.07
4 Andreas Fritsch / Matthias Fritsch AUT302.20286.09
5 Christian Fäh / Thomas Fäh SUI295.00279.77
6 Samuel Yu Sum Yee / Harry Yu hok Yee HKG290.00273.79
7 Cheong Wong Hang / José Lou Antonio MAC261.0251.63
8 Tamas Varga / Marton Matyoka HUN246.40241.00
9 Balini Devenyl / Lenard Paroczi HUN241.20234.89
10 Stepan Heytsi / Andrash Fizeshi UKR237.40232.49
11 Saura Hiroyuki / Ashida Shiro JPN244.80221.74


4er Kunstradfahren Frauen

Prix du club d’encouragement au cyclisme en salle

Plaats
Sporters
Land
Opgegeven
Uitgereden
Eliane Zeller / Petra Storchenegger / Jeanette Schneider / Sabrina Lenherr SUI366,20346,77
Katja Gaisser / Simone Rudolf / Christine Zimmermann / Manuela Diterle GER361,00345,87
Martina Schwar / Silke Melbinger / Katrin Hagen / Mélanie Melbinger AUT351,20341,23
4 Katerina Pribylova / Marketa Tobolikova / Jana Oplocka / Michaela Matouskova CZE348,00319,15
5 Dora Megyesi / Helga Mezai / Anett Szilagy / Viktoria Rischa HUN306,20296,07
6 Marie Ulrich / Kathleen Werlé / Nathalie Wallior / Adeline Godié FRA309,00290,03
7 An Bondue / Sandra de Meyer / Vicky Covent / Stéphanie Deschroodere BEL301,80267,47
8 Erzsebet Szokol / Krisztina Lengyel / Kinga Bezur / Alica Vincze SVK281,20256,78
9 Natalia Baleha / Kristina Heytsi / Andrea Varyu / Liviya Lenyel UKR232,20218,79


Cyclobal Groep A

Plaats
Sporters
Land
Miroslav Berger / Jiri Hrdlicka CZE
Päuli Looser / Peter Jiricek SUI
Andreas Lubetz / Reinhard Schneider AUT
4 Thomas Abel / Jens Häuser GER
5 Christophe Baudu / Rik Deuvaert BEL
6 Michel Maillavin / Frédéric Marcoux FRA


Cyclobal Groep B

Plaats
Sporters
Land
1 Katsumi Tsuzuki / Ko Matsuda JPN
2 Daniel Tvardi / Andreas Szabo CRO
3 Dorian Doroftei / Robert Wasmer ROM
4 Oliver Oltovanji / Christian Oltovanji YUG
5 Cavin Yarbrough / Charles Berry USA
6 Tai Ho Wing / Fai Lo Man HKG
7 Senin Zulkefli / Abd. Halim Samsinar MAL
8 Hou Lei Kin / Sio Lei Keong MAC
9 Tamas Szitas / Attila Tabacs HUN

Terug naar homepage

Logo WK 2003 Schiltigheim
Logo van het WK 2003 in Schiltigheim

Kim van Dijk - Kehrsteuerrohrsteiger
Kim van Dijk met kehrsteuerrohrsteiger

Bram van Gessel - lenkersitzsteiger
Bram van Gessel met lenkersitzsteiger

Kootstra / Jansen
Carolien Kootstra en Yvonne Jansen op het WK 2003 in Schiltigheim

Ellen Hendrix - standsteiger
Ellen Hendrix met standsteiger


Klik hier voor meer foto's